Osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby Ostrava a okolí

Oddlužení Ostrava

Regionální kancelář pro pomoc s řešením osobního bankrotu oddlužením. Máte dluhy a nevíte jak dál? Zavolejte nám. Kancelář oddlužení Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Orlová, Havířov, Třinec a okolí je Vám k dispozici. 

Pomoc s dluhy

Obraťte se na naší kancelář oddlužení. Vyřešíme Vaše starosti s dluhy do úplného zaplacení. Pomůžeme Vám začít nový, klidný a spokojený život. Už žádné dluhy, žaloby a exekuce. Jsme tady pro Vás.  

Kalkulačka oddlužení

Bezplatný nástroj kalkulačka oddlužení Vám orientačně vypočítá měsíční splátku pro oddlužení plněním splátkového kalendáře.

Naše služby osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby nabízíme zejména pro regiony Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Orlová, Havířov a další města v okolí Ostravy. Pomůžeme všem občanům (fyzickým osobám), kteří již nejsou schopni splácet a řešit své dluhy. Pokud chcete vyřešit své tíživé problémy s dluhy, díky kterým Vám hrozí osobní bankrot, zajistíme Vám poradenství a oddlužení jak fyzické osoby, tak oddlužení manželů a OSVČ. Stačí nám zavolat nebo napsat na e-mail bankrotaoddluzeni@email.cz. Obratem Vás budeme kontaktovat a domluvíme si s Vámi osobní schůzku u nás v kanceláři nebo přímo u Vás doma. Na schůzce Vám vysvětlíme, co je osobní bankrot a jaké jsou nejvýhodnější podmínky oddlužení fyzické osoby, manželů nebo OSVČ. Spolu s Vámi provedeme analýzu všech Vašich dluhů a připravíme řešení, které bude východiskem z Vaší dluhové pasti. Následně připravíme návrh na povolení oddlužení a zastavíme vymáhání.  

POŽADUJI ODDLUŽENÍ nebo volejte na +420 602 544 833

Služba Osobní bankrot Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Orlová, Havířov a oddlužení fyzické osoby zahrnuje: 

 • vysvětlení, co je osobní bankrot a jakým způsobem je možné ho vyřešit, 
 • převzetí a analýza Vašich dluhů a závazků s návrhem aktuální pomoci do doby oddlužení,
 • zpracování plánu a následně návrhu na oddlužení
 • kompletace všech zákonem stanovených příloh nezbytných pro osobní bankrot a oddlužení,  
 • zpracování insolvenčního návrhu na osobní bankrot a povolení oddlužení
 • předání způsobilého návrhu na osobní bankrot a povolení oddlužení k soudu,
 • právní služby a poradenství do doby povolení oddlužení příslušným soudem.

Základní dokumenty pro osobní bankrot a oddlužení, které budete potřebovat

 • potvrzení, které dokládá Vaše příjmy, jež jste měli v posledních 3 letech (potvrzení o příjmech z pracovního poměru, důchodový výměr, kopie daňových přiznání, výpisy z bankovních účtů atd.),
 • potvrzení o Vašem současném a budoucím příjmu (pracovní smlouvu, platový výměr, potvrzení zaměstnavatele o příjmu z pracovního poměru, důchod, sociální dávky atd.). Pokud žádné příjmy nemáte, najdeme Vám řešení.
 • listiny, kterými prokážete (doložíte) Vaše dluhy (smlouvy s věřiteli, upomínky, soudní rozhodnutí, exekuční příkazy, výzvy k zaplacení atd.),
 • seznam veškerého Vašeho majetku včetně pohledávek. K jednotlivému majetku uveďte, zda je předmětem nějakého zástavního práva (ručení) a majetek popište (název, např. osobní automobil značky Škofa Fabia, jídelní stůl atd.) a uveďte datum jeho pořízení (orientačně) a pořizovací hodnotu.

Dnem podání návrhu na Osobní bankrot a žádosti o povolení oddlužení jsou ze zákona zastaveny všechny kroky věřitelů nebo exekutora!

Osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby je zákonné řešení insolvence (platební neschopnosti). Podstata oddlužení fyzické osoby spočívá v legitimním (zákonem povoleným) snížením všech Vašich dluhů až o 70%. O povolení oddlužení se musí zoracovat návrh dle zákona, spesat různé přílohy a prokázat takové měsíční příjmy nar rámec nezabavitelné částky, pomocí kterých budete schopni pravidelně splácet po dobu 5-ti let minimálně 30% z celkové dlužné částky + odměnu insolvenčního správce.

Osobní bankrot a oddlužení má kladný přínos pro sociální změnu a stabilizaci života. Díky oddlužení se navýší Váš rozpočet pro běžný život. Díky oddlužení se zbavíte každodenního stresu z upomínek, telefonátů, obav z návštěvy exekutora, pracovníků inkasní agentury (vymahačů) doma nebo v práci a přestanete řešit, kterému z věřitelů máte dříve zaplatit.

Dnem zahájení insolvenčního řízení jsou zastaveny všechny soudní a exekuční řízení. Díky této skutečnosti nemusíte hledat advokáta, popřípadě sami sepisovat a podávat složitá odvolání k soudu, popřípadě podávat návrhy na zastavení exekuce. Současně žádný věřitel již nemá právo dnem podání návrhu na osobní bankrot požadovat po Vás úhradu své pohledávky.  

Nezapomeňte, že návrh na osobní bankrto a oddlužení musí být podán v souladu s insolvenčním zákonem č. 182/2006 Sb.. Orientace v tomto zákonu není jednoduchá. Eliminujte riziko na zamítnutí návrhu na povolení oddlužení a svěřte se do rukou našich odborníků, kteří Vám správné sepsání Návrhu na povolení oddlužení garantují.

Napište nám - osobní bankrot a oddlužení Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Orlová, Havířov a další