Návrh na povolení oddlužení musí být podán v souladu s insolvenčním zákonem

Zpracujeme Vám řádný návrh na povolení oddlužení

Návrh n apovolení oddluženíNaše pomoc v programu oddlužení je zahájena na základě Příkazní smlouvy (dříve Mandátní), která Vám zaručuje realizaci všech nezbytně požadovaných úkonů souvisejících se sepsáním Návrhu na povolení oddlužení.

Na samém počátku pomoci Vám provedeme podrobnou finanční analýzu  všech Vašich dluhů, vypočítáme veškeré příslušenství a případně vyloučíme pohledávky, které nemusíte splácet (nezákonné úroky, příslušenství a jiné závazky, které mohou být v rozporu se zákonem). Po výpočtu celkové výše Vašich dluhů vyhodnotíme s přihlédnutím na Vaše příjmy, zda je pro Vás osobní bankrot a jeho řešení oddlužením nejvhodnější.

Pokud je oddlužení správný krok, zahájíme práce směřující k sepsání správného návrhu na oddlužení. V případě, že zjistíme, že Vaše příjmy nedostačují na řešení osobního bankrotu oddlužením dle zákona, zpracujeme a předložíme Vám strategický plán, který povede k vyřešení všech Vašich dluhů. 

Oddlužení a finanční poradenství poskytujeme pro fyzické osoby po celé České republice. Samozřejmostí je také povolení oddlužení manželů.

Součástí naší práce je současně komunikace s Vámi a vysvětlení, co je to osobní bankrot a oddlužení. Sdělíme Vám veškeré výhody a nevýhody osobního bankrotu a povolení oddlužení. 

Kolik budu splácet a kolik celkem zaplatím po dobu oddlužení?

Výše Vaší měsíční splátky pro povolení oddlužení musí pokrýt alespoň 30% Vašich dluhů, které splatíte za období 5-ti let. Touto cestou Vám soud může prominout v režimu oddlužení až 70% všech Vašich dluhů. Pro orientační výpočet použijte níže uvedený odkaz "kalkulačka oddlužení".

KALKULAČKA ODDLUŽENÍ

platby po dobu oddluženíNásledně po schválení úpadku a jeho řešení plněním splátkového kalendáře splácíte po dobu oddlužení  všechny dluhy jednou splátkou na jeden účet insolvenčního správce. Insolvenční správce Vaší měsíční splátku následně rozdělí dle zákonného poměru jednotlivým věřitelům a tyto uspokojí. Díky oddlužení se navíc zbavíte složité agendy spravující Vaše závazky vůči jednotlivým věřitelům.

Navíc budou při oddlužení zastavena všechna řízení, která byla proti Vám vedena, včetně soudů a exekucí. Ode dne podání návrhu na oddlužení po Vás nesmí dle zákona žádný z věřitelů cokoli a jakýmkoli způsobem vymáhat. Pomocí oddlužení proto nejen snížíme a optimalizujeme Vaše dluhy, ale současně se zbavíte stresu a nepříjemných starostí kolem dluhů, jejich řešení a vymáhání. 

Naše společnost a advokát Vám garantuje 100% správný návrh na oddlužení po formální stránce. Úspěšnost oddlužení našich klientů je 99%!